Recenzie a skúsenosti klientov s NATURHOUSE

„Cítim sa veľmi dobre. Sa zhodenými kilami odišla aj bolesť chrbta“

Raduje sa pani Zuzka Chytilová, ktorá vďaka odbornej podpore vo výživovej poradni NATURHOUSE v Brne schudla 15,6 kg. Po fáze stabilizácie sa zase vrhne do ďalšieho chudnutia.

Ako ste sa dostala k NATURHOUSE?

Výživovú poradňu NATURHOUSE mi odporučila moja kolegyňa z práce, ktorá tu schudla vďaka úprave jedálnička. A pretože som sa sebou chcela niečo urobiť a nechať si poradiť, mať odbornú podporu, tak som sa na konzultáciu objednala.

Prečo ste sa rozhodla pre chudnutie s podporou?

Vždy som bola silnejšej postavy. Držala som občas aj nejaké diéty, pri ktorých sa mi aj schudnúť podarilo, potom som začala ale zase "normálne" jesť, a dostavil sa jo-jo efekt. V NATURHOUSE u výživové poradkyne Ivy Bednáriková som sa naučila dodržiavať zásady zdravého stravovania, stravu si rozvrhnúť, viem, čo, kam a kedy patrí, čím zahnať chute, aj prípadné pocity hladu, a pritom to necítim ako obmedzenie. Naučila som sa zdravo stravovať, o jedle viac premýšľať. Na každej konzultácii som dostala nové recepty, teda sa mi ani jedla neprejedol.

Čo Vám vyhovovalo v priebehu chudnutia?

Vyhovovali mi Každotýždenná kontroly, kedy moja snaha s dodržiavaním jedálnička bola zakaždým odmenená váhovým úbytkom, a tiež podporou, pomocnou rukou, aj radami pani Ivy Bednáriková. Každý týždeň som sa do poradne veľmi tešila. Vládne tam pohoda, dobrá nálada, je tam veselo, príjemné prostredie, je radosť sa tam vracať.

Ako Vám pomáhali produkty NATURHOUSE a ktoré ste si obľúbila?

Produkty mi pomáhali v naštartovaní spaľovanie tukov a pri odvádzaní nadbytočnej vody z tela. Mojím najobľúbenejším produktom sú ampulky FLUICIR a tiež kapsule APINAT CLA.

Pokračujete s užívaním produktov aj po diéte?

Užívam vlákninu FIBROKI, čaje INFUNAT, sucháre a sušienky, všetko mi vyhovuje a chutí.


Čo pre Vás znamenali pravidelné kontroly?

Kontroly boli pre mňa veľkou podporou, motiváciou, dohľad nad sebou som potrebovala, pani Bednaříková nado mnou bola takým "bičom", za ktorý som veľmi vďačná. A nadšenie pani Bednáriková, bolo tak moc krásne. Brala to ako náš spoločný cieľ, cítila som od nej skutočnú podporu a bolo moc príjemné vidieť jej radosť z výsledkov môjho chudnutia. Nebola som na to jednoducho sama.

Bolo pre vás ťažké schudnúť?

Schudnúť ťažké nebolo, skôr bolo ťažké si to zo začiatku porovnať v hlave, povedať si, čo chcem, kam sa chcem dostať, čo dosiahnuť, dokázať sebe i okoliu, že na to mám, že to zvládnem .... A tiež nebrať pestrú diétu ako trápenie, ale ako začiatok zdravého stravovania. Mať tento režim rada, mať chuť na sebe pracovať, zmeniť svoje stravovacie návyky.

Dosiahla ste Vašej cieľovej hmotnosti?

Schudla som veľké množstvo kilogramov, za to som veľmi vďačná pani Ive a som pyšná sama na seba, ale ešte nie som úplne v cieli. Avšak pre toto obdobie som spokojná a opäť začnem aj chcem ďalej chudnúť. Momentálne sa nachádzam v udržiavacej fáze. Stabilizácia hmotnosti je veľmi dôležitá, ale k diéte a k chudnutie sa ešte vrátim.

Ako sa cítite po diéte?

Cítim sa veľmi dobre. Sa zhodenými kilami odišla aj bolesť chrbta. Čo je veľmi príjemné, že oblečenie, ktoré som nenosila, lebo mi bolo malé, už zase oblečiem. Určite mi vzrástlo aj sebavedomie, aj priateľ je na mňa pyšný. Je to všetko super.

Čím Vás diéta obohatila?

Cítim sa lepšie, vyzerám lepšie, stravujem sa zdravšie. Mám väčšie sebavedomie, a potvrdila som si, že keď sa chce, tak to ide, pridá ak sa k diéte aj pohyb. Za toto všetko vďačím pani Ive Bednáriková.

Kombinovala ste chudnutie s cvičením?

Áno, každý deň som hodinu cvičila, s pani dietologičkou sme sa dohovorili, že pohyb je pri diéte dôležitý, spevníte si postavu, zrýchlite spaľovanie, budem sa cítiť lepšie.

Plánujete naďalej chodiť do NATURHOUSE?

Áno, určite sa aspoň raz mesačne za asistentkou Janou Švančarová a výživovú poradkyňou Ivou Bednáriková zastavím.


Získať ZADARMO poradenstvo, za ktoré sa inde platí
Schudlo s nami už viac ako 20 000 klientov. Pridajte sa k nim!

Posledné objednávky výživového poradenstvaDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenstvo zadarmo

Teší nás Vaša spokojnosť a výsledky

„Minulý rok sme si robili prieskum u našej klientely a z neho vzišlo, že ľudia s nami chudnú predovšetkým preto, že majú oporu vo svojom výživovom poradcovi,“ hovorí Věra Burešová, hlavná dietologička NATURHOUSE a dodáva: „Z výskumu ďalej vyplynulo, že naši klienti chudnú preto, aby sa stali atraktívnejšími pre seba a svoje okolie a zmiernili zdravotné problémy, ktoré z nadváhy a obezity pramenia.“

„Bez NATURHOUSE by som to nedokázala“

Pochvaľuje si Márie, ktorá pod odborným dohľadom výživové poradkyne Věry Burešová z NATURHOUSE dokázala schudnúť neuveriteľných 57 kg!

„NATURHOUSE zmenil môj život k lepšiemu“

Zverila sa Hana, ktorá schudla 31,5 kg vďaka motivácii a podpore výživové poradkyne v pardubickom dietetickom centre.

„Mám dobrý pocit zo seba samého i svojho tela“

Pochvaľuje si Dáša, ktorá vďaka príjemnému a motivujícímu prístupu výživových poradcov v libereckom dietetickom centre NATURHOUSE schudla 33,5 kg.

„Cítim sa veľmi dobre.
So zhodenými kilami
odišla aj bolesť chrbta“

Raduje sa pani Zuzka Chytilová, ktorá vďaka odbornej podpore vo výživovej poradni NATURHOUSE v Brne schudla 15,6 kg. Po fáze stabilizácie sa zase vrhne do ďalšieho chudnutia.

„Schudnúť bolo ľahšie, než som čakal!“

Raduje sa pán David Nekvinda, ktorý vo výživovej poradni v Brne odložil 31 kg a dokázal sebe i svojmu okoliu, že má pevnú vôľu.

„Dosiahla som svoje cieľovej hmotnosti a mám z toho ohromnú radosť!“

Jasá pani MUDr. Martina Fejková, ktorá v brnianskej výživovej poradni NATURHOUSE odložila 12 kg a aj napriek tomu, že je ako lekárka veľmi zamestnaná.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!