Recenzie a skúsenosti klientov s NATURHOUSE

„Dosiahla som svoje cieľovej hmotnosti a mám z toho ohromnú radosť!“

Jasá pani MUDr. Martina Fejková, ktorá v brnianskej výživovej poradni NATURHOUSE odložila 12 kg a aj napriek tomu, že je ako lekárka veľmi zamestnaná v nepretržitej prevádzke, zvládla skombinovať jedálniček, pohyb aj týždenné kontroly.

Ako ste objavila výživovú poradňu NATURHOUSE?

Pri pochôdzkach po centre Brna ma oslovila milá asistentka, či nechcem zmerať svoje BMI. Hodnoty neboli nijako valného, ​​objednala som sa teda na konzultáciu a tým moje chudnutie začalo. Nevedela som, či chudnutie s NATURHOUSE bude fungovať, ale skúsila som to a dnes rozhodne neľutujem.

Ako sa vyvíjala Vaša váha pred diétou a po nej?

Pred diétou sa mi síce podarilo nejaké to kilo zhodiť, ale nemohla som sa dostať pod "magickú" hranicu 80 kg pri svojej výške 178 cm. Aj napriek tomu, že som poctivo cvičila, kilá nešla dolu. Vedela som teda, že potrebujem upraviť jedálniček.

Čo Vám vyhovovalo v priebehu chudnutia?

Najviac práve úprava jedálnička, pravidelnosť a strava bohatá na ovocie a zeleninu. Človek vie, čo by mal jesť a čo nie, ale nedarí sa mu to dodržiavať, keď nemusí, keď k tomu nemá patričnú motiváciu a podporu. Taktiež som ocenila nové, zaujímavé a chutné recepty, ktoré mi má výživová poradkyňa Iva Bednaříková odporúčala.

Ako Vám pomáhali produkty NATURHOUSE a ktoré ste si obľúbila?

Vláknina FIBROKI je výborná a milujem čaje, takže INFUANT TE ROJO a INFUNAT RELAX boli mojimi najobľúbenejšími. Tiež som si veľmi obľúbila sirup CINARKI. boli mojimi najobľúbenejšími. Tiež som si veľmi obľúbilaČo pre Vás znamenali pravidelné týždenné kontroly?

Kontroly boli to pravé, čo som potrebovala. Človek sa potom viac snažia, ak vie, že bude zvážený, zmeraný a samozrejme chce mať dobré výsledky, je to dobrá motivácia. Vďaka príjemnej atmosfére a priateľskému personálu som sa na kontroly vždy tešila.

Bolo pre vás ťažké schudnúť?

Musela som si zvyknúť na zmenu jedálnička, myslela som si, že vzdať sa pečiva a klasických príloh k hlavnému jedlu bude ťažké, ale išlo to bez problémov. Tým, že som sa naučila zdravo stravovať, som schopná si udržať novú váhu aj štíhlu postavu.

Dosiahla ste svoje cieľové hmotnosti?

Dosiahla a mám z toho ohromnú radosť. Ako bonus k tomu sa mi podarilo schudnúť ďalšie 2 kilá. Ako lekárka pracujem v nepretržitej prevádzke, síce moje chudnutie trvalo dlhšie, ale zvládla som skĺbiť náročnú prácu s novým jedálničkom, pohybom aj návštevami u milej výživové poradkyne Ivy. Som teraz veľmi spokojná sama so sebou.

Kombinovala ste chudnutie s cvičením?

Cvičím zumbu 3 roky a spolu s diétou šla kilá pekne dole.

Plánujete do NATURHOUSE chodiť aj naďalej?

Určite áno. Rada by som poďakovala milému kolektívu vo výživovej poradni NATURHOUSE v Brne, námestí Slobody, za podporu, motiváciu a cenné rady. Moje veľké vďaka patrí najmä výživové poradkyňu Ive Bednáriková.


Získať ZADARMO poradenstvo, za ktoré sa inde platí
Schudlo s nami už viac ako 20 000 klientov. Pridajte sa k nim!

Posledné objednávky výživového poradenstvaDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenstvo zadarmo

Teší nás Vaša spokojnosť a výsledky

„Minulý rok sme si robili prieskum u našej klientely a z neho vzišlo, že ľudia s nami chudnú predovšetkým preto, že majú oporu vo svojom výživovom poradcovi,“ hovorí Věra Burešová, hlavná dietologička NATURHOUSE a dodáva: „Z výskumu ďalej vyplynulo, že naši klienti chudnú preto, aby sa stali atraktívnejšími pre seba a svoje okolie a zmiernili zdravotné problémy, ktoré z nadváhy a obezity pramenia.“

„Bez NATURHOUSE by som to nedokázala“

Pochvaľuje si Márie, ktorá pod odborným dohľadom výživové poradkyne Věry Burešová z NATURHOUSE dokázala schudnúť neuveriteľných 57 kg!

„NATURHOUSE zmenil môj život k lepšiemu“

Zverila sa Hana, ktorá schudla 31,5 kg vďaka motivácii a podpore výživové poradkyne v pardubickom dietetickom centre.

„Mám dobrý pocit zo seba samého i svojho tela“

Pochvaľuje si Dáša, ktorá vďaka príjemnému a motivujícímu prístupu výživových poradcov v libereckom dietetickom centre NATURHOUSE schudla 33,5 kg.

„Cítim sa veľmi dobre.
So zhodenými kilami
odišla aj bolesť chrbta“

Raduje sa pani Zuzka Chytilová, ktorá vďaka odbornej podpore vo výživovej poradni NATURHOUSE v Brne schudla 15,6 kg. Po fáze stabilizácie sa zase vrhne do ďalšieho chudnutia.

„Schudnúť bolo ľahšie, než som čakal!“

Raduje sa pán David Nekvinda, ktorý vo výživovej poradni v Brne odložil 31 kg a dokázal sebe i svojmu okoliu, že má pevnú vôľu.

„Dosiahla som svoje cieľovej hmotnosti a mám z toho ohromnú radosť!“

Jasá pani MUDr. Martina Fejková, ktorá v brnianskej výživovej poradni NATURHOUSE odložila 12 kg a aj napriek tomu, že je ako lekárka veľmi zamestnaná.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!