Výživové poradenstvo NATURHOUSE
Komárno - Jókaiho 14/32

ZÍSKAJTE ZADARMO PORADENSTVO, za ktoré sa inde platí

Špecialista na výživu na pobočke NATURHOUSE v Komárnu s Vami preberie Váš zdravotný stav a bude hľadať prípadné príčiny stravovacích porúch. Vykoná bioimpedančnú analýzu, čo je meranie zloženia tela na špeciálnej váhe. Potom Vám výživový poradca, dietológ alebo obezitológ ZADARMO zostaví osobný výživový diétny plán a jedálniček na mieru. Majte lepšie stravovanie a návyky pod dohľadom špecialistu! Odborník na výživu s Vami bude sledovať, ako úspešne chudnete tj. pokroky Vášho diétneho plánu chudnutia s NATURHOUSE.

Začnite chudnúť zdravo a bez jojo efektu!

Otváracia doba

Pondelok9:00 - 17:00
Utorok9:00 - 17:00
Streda9:00 - 17:00
Štvrtok8:00 - 18:00
Piatok8:00 - 14:30
Sobotana objednanie
Nedeľazatvorené

Kde nás nájdete?

Výživoví poradcovia


Nikoleta Pálovicsová
Výživová poradkyňa

Priska Vidová
Asistentka výživovej poradkyně

Výživová poradňa Komárno - Jókaiho 14/32

Čo je NATURHOUSE?

NATURHOUSE je celosvetová sieť výživových poradní. Bola založená v roku 1992 v Španielsku. Na slovenský trh spoločnosť vstúpila v roku 2008. V súčasnosti u nás funguje 20 pobočiek po celej republike. A nielen to - veľkých aj malých mestách plánujeme otvárať ďalšie.

Prečo vznikol NATURHOUSE?

Viac ako 80% slovenskej populácie trpí nadváhou a obezitou a s tým spojenými zdravotnými problémami. NATURHOUSE teda prišiel s myšlienkou naučiť našu populáciu zdravo a správne jesť, zbaviť ju zlých stravovacích návykov aj nadváhy a z toho plynúcich zdravotných problémov.

Prečo začať chudnúť s NATURHOUSE?

Tajomstvo nášho úspechu spočíva v metóde NATURHOUSE, pomocou ktorej učíme klientov zdravým stravovacím návykom, optimálnemu pitnému režimu a samostatnosti. Pridaná hodnota tkvie v osobnom výživovom poradenstve ZADARMO a vzájomnom vzťahu medzi klientom a výživovým poradcom.

V čom spočíva jedinečnosť metódy NATURHOUSE?

Jedinečnost metódy NATURHOUSE spočíva na troch hlavných piliéroch. Prvý piliér predstavuje stredomorský jídelníček, ktorý má preukázateľný účinok ako prevencia v boji proti civilizačným chorobám. Druhý piliér je tvorený našimi produktami na báze výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny. Tretí piliér spočíva v ľahkom pohybe.

Čo ma čaká vo výživovej poradni NATURHOUSE?

Výživový poradca s Vami preberie Vaše stravovacie návyky, zdravotný stav a zváži Vás na špeciálnej váhe. Na základe týchto údajov Vám zostaví individuálny jedálniček,ktorý je z bežne dostupných surovín a je jednoduchý na prípravu. Dodržiavanie metódy vedie k trvalému úbytku nadbytočných kíl a zbavenie sa zlých stravovacích návykov. Už po týždni vidí klient prvé výsledky, cíti sa ľahšie, plný energie a dobrej nálady. Poradenstvo a podpora zo strany výživového poradcu je ZADARMO, klienti si hradia iba produkty.

Pre koho je chudnutie s NATURHOUSE určené?

NATURHOUSE je určený všetkým, ktorí chcú schudnúť, zlepšiť si svoje stravovacie návyky a udržať aj dobrý zdravotný stav. Chudnú s nami deti, seniori, mamičky na materskej dovolenke, ale aj manažéri či ľudia pracujúci na smeny. Naši klienti nielen že dosiahnu optimálnu váhu, ale sú schopní si svoju novú hmotnosť a štíhlu postavu udržať po zvyšok života.

Ako sa môžem objednať na bezplatnú konzultáciu?

1

Vyplňte objednávku na konzultáciu ZADARMO

2

Zavoláme Vám a dohodneme termín Vašej návštevy

3

Prídete na pobočku NATURHOUSE - 20 v SR
Spokojní klienti

Marie schudla 57 kg

Počas 14 mesiacov som zhodila 57 kg! Z veľkosti oblečenia 5XL som sa dostala na bežnú konfekčnú veľkosť 42. Teraz si môžem kupovať pekné oblečenie a hlavne sa v ňom cítiť naozaj dobre. Navyše si moje premeny vzápätí všetci všimli všimli a teraz mi hovoria ako veľmi mi to pristane.

Dáša schudla takmer 34 kg

Moju prvú návštevu sprevádzala nervozita, ale kladný a milý prístup pána dietológa Břetislava Miklase mi pomohol moji počiatočnú nervozitu prekonať. Rozhodnutie, že idem správnou cestou práve s NATURHOUSE, bolo na svete.

Hana schudla 31,5 kg

S radosťou som zase otvorila svoju "chudú" skriňu. S chuťou vyťahujem zabudnuté šatičky a kostýmy a každý sa čuduje, kde tak skvele nakupujem a ako veľmi mi to pristane. A ja si hovorím, že ešte šťastie, že som sa dala vtedy v júni presvedčiť slečnou v bielom.

Hlavne som sa presvedčila, že nemá cenu držať "zaručené" diéty od kamarátok ani z rôznych časopisov. Najlepšie je zveriť sa skutočným odborníkom v NATURHOUSE, práve im som naozaj vďačná za novú štíhlu figúru.

David schudol 31 kg

Velmi mi vyhovovaly každotýdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týždeň som videl výsledok, posun a hnalo ma to dopredu a to aj napriek tomu, že som občas nie všetko na 100% dodržal. Aj tak som ale chudol, napríklad som si čas od času doprial pivo.

Zuzka schudla 15,6kg

Výživovú poradňu NATURHOUSE mi odporučila moja kolegyňa z práce, ktorá tu schudla vďaka úprave jedálnička. A pretože som sa sebou chcela niečo urobiť a nechať si poradiť, mať odbornú podporu, tak som sa na konzultáciu objednala.

Martina schudla 12kg

Pri pochôdzkach po centre Brna ma oslovila milá asistentka, či nechcem zmerať svoje BMI. Hodnoty neboli nijako valného, ​​objednala som sa teda na konzultáciu a tým moje chudnutie začalo. Nevedela som, či chudnutie s NATURHOUSE bude fungovať, ale skúsila som to a dnes rozhodne neľutujem.

Objednávkou na konzultáciu získate

  • 30-45 minút s výživovým poradcom - ZADARMO
  • Meranie zloženia tela - ZADARMO
  • Osobný diétny plán - ZADARMO
  • Jedálniček na mieru - ZADARMO
  • Podporu výživového poradcu po celú dobu chudnutia
  • Naučíme Vás, ako sa zdravo stravovať
  • Jediné, čo si hradíte, sú produkty na báze bylín
  • Nezaväzujete sa žiadnymi zmluvami
  • Táto aj všetky budúce konzultácie sú ZADARMO!
Razítko NATURHOUSE

Neostýchajte sa, neodkladajte to na inokedy a začnite s nami chudnúť! Pomôžeme aj Vám.

Na konzultáciu je potrebné sa objednať vopred, aby si výživový poradca pre Vás rezervoval čas.

Zadané údaje sú u nás v bezpečí. Podľa zákona sme registrovaní na Úrade na ochranu osobných údajov.

Posledné objednávky výživového poradenstva


Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!