Recenzie a skúsenosti klientov s NATURHOUSE

„Bez NATURHOUSE by som nikdy nedokázala schudnúť“

Pochvaľuje si Márie, ktorá pod odborným dohľadom výživové poradkyne Věry Burešová z NATURHOUSE dokázala schudnúť neuveriteľných 57 kg!

Ako ste sa dostala k NATURHOUSE?

Celý život bojujem s váhou. Pred dvadsiatimi rokmi som síce schudla, ale potom nabrala ešte raz toľko. Navyše som pred siedmimi rokmi začala pracovať len v noci. Skončila som na 135 kg a ručička na váhe jednoducho nešla dolu. Jedného dňa ma v obchodnom centre cestou od lekára oslovila asistentka NATURHOUSE a ponúkla mi bioimpedančnú analýzu tela. V tú chvíľu som ani poriadne nevedela, čo to znamená, ale súhlasila som. Bioimpedančná analýza, ako som sa sama na vlasťou koži presvedčila, spočívala v tom, že ma zvážila na špeciálnej váhe a zmerala mi pomer vody a tuku v tele. Výsledky boli značne neuspokojivé až hrozivé, takže som veľmi ochotne súhlasila s diétnym plánom pod kontrolou dietologičky.

Bolo pre vás ťažké zmeniť svoje stravovacie návyky?

Stravovacie návyky som mala veľa zlé, dlhé prestávky medzi jedlom, nezdravá strava, atď. Začiatky boli veľa krušné, ale zvykla som sa stravovať podľa diétneho plánu. Dnes už si ani neviem predstaviť, že by som sa vrátila k pôvodným stravovacím návykom.

Čo Vám na metóde NATURHOUSE najviac vyhovovalo?

Na metóde NATURHOUSE mi vyhovovalo pestré zloženie stravy, žiadne hladovanie, nové recepty a odporúčania a podporný prístup výživové poradkyne. Ako ďalší bonus vidím v tom, že som sa naučila pripravovať nové jedlá, ktorá chutia aj môjmu manželovi. Do ďalšieho chudnutia ma vždy motivovalo, že som každý týždeň videla na vlastné oči, ako chudnem.

Na pravidelných týždenných kontrolách sa znižovala nielen moja váha, ale aj centimetre okolo pása, bokov a stehien. Výživová poradkyňa Věrka ma vždy pochválila. A to je potom pocit na nezaplatenie.

Čo ste najviac pri diéte ocenila?

Najviac som ocenila celkový prístup dietologičky. Vôbec sa nepozastavoval nad mojou počiatočnou váhou, neurážala ma ani si zo mňa nerobila slaboduchej žarty. Proste sa mi maximálne snažila pomôcť a poradiť.

Aké výsledky ste dosiahli a za akú dlhú dobu?

Počas 14 mesiacov som zhodila 57 kg! Z veľkosti oblečenia 5XL som sa dostala na bežnú konfekčnú veľkosť 42. Teraz si môžem kupovať pekné oblečenie a hlavne sa v ňom cítiť naozaj dobre. Navyše si moje "premeny" vzápätí všetci všimli a teraz mi hovoria, ako veľmi mi to pristane. Je potom pekné počuť také lichôtky. Čo sa týka mojej zdravotnej stránky, cítim sa značne lepšie, nebolí ma nohy, bedrá a vysoký tlak sa mi tiež znížil. Dokonca sa nebojím ísť do bazéna a zaplávať si.

Ktoré prípravky ste si obľúbila?

Z prípravkov mám najradšej čaje a pre prípad maškrtné si kupujem sušienky FIBROKI.


Docházíte i nyní na občasné návštěvy?

V terajšej fáze na návštevy dochádzam tak 1x za 6 týždňov. Je to z toho dôvodu, aby som si poriadne zafixovala nové stravovacie návyky, pitný režim a uistila sa, že si svoju novú váhu držím.

Zakaždým veľmi rada vidím poradkyňu Věrka, ktorá je mojou inšpiráciou a verným radcom. Som rada, že chudnutie s NATURHOUSE išlo bez odriekania a hladu. Cítim sa skvele a za to ďakujem všetkým v Českých Budějoviciach. Sú to veľmi milé a fajn ľudia. Moc ďakujem, bez vás by som to nikdy nezvládla!


Získať ZADARMO poradenstvo, za ktoré sa inde platí
Schudlo s nami už viac ako 20 000 klientov. Pridajte sa k nim!

Posledné objednávky výživového poradenstvaDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenstvo zadarmo

Teší nás Vaša spokojnosť a výsledky

„Minulý rok sme si robili prieskum u našej klientely a z neho vzišlo, že ľudia s nami chudnú predovšetkým preto, že majú oporu vo svojom výživovom poradcovi,“ hovorí Věra Burešová, hlavná dietologička NATURHOUSE a dodáva: „Z výskumu ďalej vyplynulo, že naši klienti chudnú preto, aby sa stali atraktívnejšími pre seba a svoje okolie a zmiernili zdravotné problémy, ktoré z nadváhy a obezity pramenia.“

„Bez NATURHOUSE by som to nedokázala“

Pochvaľuje si Márie, ktorá pod odborným dohľadom výživové poradkyne Věry Burešová z NATURHOUSE dokázala schudnúť neuveriteľných 57 kg!

„NATURHOUSE zmenil môj život k lepšiemu“

Zverila sa Hana, ktorá schudla 31,5 kg vďaka motivácii a podpore výživové poradkyne v pardubickom dietetickom centre.

„Mám dobrý pocit zo seba samého i svojho tela“

Pochvaľuje si Dáša, ktorá vďaka príjemnému a motivujícímu prístupu výživových poradcov v libereckom dietetickom centre NATURHOUSE schudla 33,5 kg.

„Cítim sa veľmi dobre.
So zhodenými kilami
odišla aj bolesť chrbta“

Raduje sa pani Zuzka Chytilová, ktorá vďaka odbornej podpore vo výživovej poradni NATURHOUSE v Brne schudla 15,6 kg. Po fáze stabilizácie sa zase vrhne do ďalšieho chudnutia.

„Schudnúť bolo ľahšie, než som čakal!“

Raduje sa pán David Nekvinda, ktorý vo výživovej poradni v Brne odložil 31 kg a dokázal sebe i svojmu okoliu, že má pevnú vôľu.

„Dosiahla som svoje cieľovej hmotnosti a mám z toho ohromnú radosť!“

Jasá pani MUDr. Martina Fejková, ktorá v brnianskej výživovej poradni NATURHOUSE odložila 12 kg a aj napriek tomu, že je ako lekárka veľmi zamestnaná.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!