Recenzie a skúsenosti klientov s NATURHOUSE

„NATURHOUSE zmenil môj život k lepšiemu“

Svěřila se Hana, která zhubla 31,5 kg díky motivácii a podpore výživové poradkyne v pardubickom dietetickom centre.

Snáď každá zo žien pozná ten "šťastný" pocit, keď sa priblíži ďalšie jubileum, všetci sa veselí, blahoželajú, presviedčajú Vás, ako Vám to pristane, ale Vy napriek tomu cítite, že to nie je pravda, že by ste chcela naozaj vyzerať lepšie. Vadí Vám tá pribúdajúce kilá, ale vynechávajú sa myšlienkou, že teraz nie je čas, až niekedy inokedy ...

Rovnako tak to bolo aj so mnou. Občas som držala diéty, ale dopadlo to vždy rovnako, pár dní hladovania a trápenia a stratené kilá sa zase veselo rýchlo vrátila a niekedy ich ešte zopár pribudlo naviac. Pred piatimi rokmi sa mi podarilo radikálne schudnúť, s radosťou som si zaobstarala super nový šatník, ale keď som pred časom slávila ďalší guľatiny - tentoraz už päťdesiatku - zase som sa len smutne pozerala do svojej "chudé" skrine a musela si ísť kúpiť nový voľnejšie model.

V júni som úplnou náhodou pri čakaní na neter zablúdila do Afi Paláca v Pardubiciach, v ktorom sídli dietetické centrum NATURHOUSE. Oslovila ma veľmi príjemná asistentka Zuzana s tým, aby som poradňu navštívila a nechala si bezplatne zmerať množstvo tuku a vody v tele a vypočítať index BMI. Zdráhala som sa a hovorila som si, že už rovnako ničomu neverím a viem, ako to zase dopadne. Napriek tomu som sa nechala presvedčiť. A tak som sa do "zoštíhľujúceho procesu" opäť pustila, tentoraz ale úplne inak s vydanou pomocou moje osobné výživové poradkyne Mirky Chotašové.

Pravidelne každý týždeň som dochádzala za svoju výživovú poradkyňou Mirkou. Konzultácie s ňou nie je len o chudnutí kilogramov, ale hlavne o psychickej podpore a neskutočné motiváciu. Pani poradkyňu sa totiž podarilo zmeniť moje myslenie, čo sa napríklad prejavuje tým, že sa s chuťou zúčastňujem akýchkoľvek osláv, odolajú aj ponukám môjho milovaného sladkého a súčasne dodržiavam odporúčaný jedálniček. Jedálniček, ktorý mi každý týždeň zostavuje pani poradkyňa, vychádza zo zásad stredomorskej stravy, je teda ľahký, pestrý a je možné ho rôzne obmieňať, takže sa neželajú.

Pani poradkyňa mi tiež odporučila, aby som sa stravovala pokiaľ možno pravidelne a tiež mi poradila, ktoré potraviny nezaťažujú môj organizmus. Verte alebo nie, ale dokonca ma začalo baviť aj varenie. K tomu, aby som redukciu kilogramov ešte viac podporila, užívam exkluzívne výrobky NATURHOUSE, ktoré sú vyrábané na báze bylín. K mojej spokojnosti tiež prispieva to, že som začala opäť pravidelne cvičiť.

Pri dosiahnutí úbytku 10 kg som si od radosti zatancovala v spodnom prádle na váhe. Teraz už mám dole 31,5 kilogramov, čím som si splnila svoj stanovený cieľ. Do dietetického centra NATURHOUSE som priviedla niekoľko ďalších kamarátok a tak to teraz ťaháme spoločne. Navzájom sa povzbudzujeme, radíme si s úpravou jedál a máme spoločne radosť z každého strateného kilá.

S radosťou som zase otvorila svoju "chudú" skriňa. S chuťou vyťahujem zabudnuté šatičky a kostýmy a každý sa čuduje, kde tak skvele nakupujem a ako veľmi mi to pristane. A ja si hovorím, že ešte šťastie, že som sa dala vtedy v júni presvedčiť slečnou v bielom. V obchodoch s odevmi sa tiež pomaly s chuťou rozhliadam a na ramienku už mi visia nové červené plesové šaty s úzkymi ramienkami. Tými som sa odmenila za svoju pevnú vôľu a výdrž. Teraz už len ostáva vyraziť do spoločnosti!

Hlavne som sa presvedčila, že nemá cenu držať "zaručené" diéty od kamarátok ani z rôznych časopisov. Najlepšie je zveriť sa skutočným odborníkom v NATURHOUSE, práve im som naozaj vďačná za novú štíhlu figúru.


Získať ZADARMO poradenstvo, za ktoré sa inde platí
Schudlo s nami už viac ako 20 000 klientov. Pridajte sa k nim!

Posledné objednávky výživového poradenstvaDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenstvo zadarmo

Teší nás Vaša spokojnosť a výsledky

„Minulý rok sme si robili prieskum u našej klientely a z neho vzišlo, že ľudia s nami chudnú predovšetkým preto, že majú oporu vo svojom výživovom poradcovi,“ hovorí Věra Burešová, hlavná dietologička NATURHOUSE a dodáva: „Z výskumu ďalej vyplynulo, že naši klienti chudnú preto, aby sa stali atraktívnejšími pre seba a svoje okolie a zmiernili zdravotné problémy, ktoré z nadváhy a obezity pramenia.“

„Bez NATURHOUSE by som to nedokázala“

Pochvaľuje si Márie, ktorá pod odborným dohľadom výživové poradkyne Věry Burešová z NATURHOUSE dokázala schudnúť neuveriteľných 57 kg!

„NATURHOUSE zmenil môj život k lepšiemu“

Zverila sa Hana, ktorá schudla 31,5 kg vďaka motivácii a podpore výživové poradkyne v pardubickom dietetickom centre.

„Mám dobrý pocit zo seba samého i svojho tela“

Pochvaľuje si Dáša, ktorá vďaka príjemnému a motivujícímu prístupu výživových poradcov v libereckom dietetickom centre NATURHOUSE schudla 33,5 kg.

„Cítim sa veľmi dobre.
So zhodenými kilami
odišla aj bolesť chrbta“

Raduje sa pani Zuzka Chytilová, ktorá vďaka odbornej podpore vo výživovej poradni NATURHOUSE v Brne schudla 15,6 kg. Po fáze stabilizácie sa zase vrhne do ďalšieho chudnutia.

„Schudnúť bolo ľahšie, než som čakal!“

Raduje sa pán David Nekvinda, ktorý vo výživovej poradni v Brne odložil 31 kg a dokázal sebe i svojmu okoliu, že má pevnú vôľu.

„Dosiahla som svoje cieľovej hmotnosti a mám z toho ohromnú radosť!“

Jasá pani MUDr. Martina Fejková, ktorá v brnianskej výživovej poradni NATURHOUSE odložila 12 kg a aj napriek tomu, že je ako lekárka veľmi zamestnaná.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!