Recenzie a skúsenosti klientov s NATURHOUSE

„Mám dobrý pocit zo seba samého i svojho tela“

Pochvaľuje si Dáša, ktorá vďaka príjemnému a motivujícímu prístupu výživových poradcov v libereckom dietetickom centre NATURHOUSE schudla 33,5 kg.

Ako ste sa dostala k NATURHOUSE?

Moji cestu do NATURHOUSE sprevádzal obdiv k mojej kolegyni, keď som spozorovala, že pekne chudne. Asi za tri mesiace som si dodala odvahu opýtať sa, čo je príčinou jej chudnutie. A tak som sa dostala do dietetického centra NATURHOUSE v Liberci.

Moju prvú návštevu sprevádzala nervozita, ale kladný a milý prístup pána dietológa Břetislava Mikláš mi pomohol moji počiatočnú nervozitu prekonať. Rozhodnutie, že sú správnou cestou práve s NATURHOUSE, bolo na svete.

Už od mladosti som bola plnoštíhla a dodržiavanie diét mi skutočno nešlo. Ak som schudla, okamžite sa v priebehu pár mesiacov dostavil takzvaný jo-jo efekt. Tak to šlo stále dokola, až k mojej váhe 98,9 kg, s ktorou som prišla do NATURHOUSE.

Prvý jedálniček po konzultácii 1. 2. 2011 mi vyrazil dych. Nemohla som uveriť, že je nutné v rámci pestrej diéty skonzumovať toľko jedla! Najväčším problémom, ktorý ma veľa potrápil, bolo naučiť sa dodržiavať pitný režim. Druhá návšteva v dietetickom centre ma utvrdila, že idem správnym smerom, lebo moja váha bola o 3,7 kg nižšia. Pravidelné kontroly u výživového poradcu každý týždeň sa stali mojou neoddeliteľnou motiváciou. Slovo "cvičenie" skôr nepatrilo do môjho slovníka. Ovšem rady a prístup môjho osobného dietológa mi ukázali, že ľahký pohyb je neoddeliteľnou súčasťou môjho každodenného života.

Mojím prvým cieľom, ktorý som si stanovila hneď na začiatku, bolo dosiahnuť váhy 90 kg. Ale keď som videla svoje výsledky, namotivovalo ma to k ďalšiemu chudnutie. Tým som sa za osem mesiacov dostala k ideálnej váhe 66 kg. A verte mi, je to skutočne krásny pocit! Z veľkosti XXL som sa dostala na bežnú konfekčnú veľkosť 38. Teraz mám dobrý pocit zo seba samého i svojho tela, pretože ísť si kúpiť nové pekné oblečenie je oveľa jednoduchšie a výber je veľmi pestrý.

Čo sa týka mojej zdravotnej stránky, teraz mám všetky sledované hodnoty v norme. Obvodný lekár mi dokonca odobral lieky na vysoký krvný tlak, pretože je jednoducho už naďalej nepotrebujem. Odmenou za snahu a zároveň hnací motor do ďalších dní mi bol obdiv priateľov a kolegov.

Moja posledná oficiálna návšteva v libereckom centre NATURHOUSE sa uskutočnila 23. 9. 2011, ale pre mňa určite tou poslednou nebude. Vždy rada navštívim skvelý tím dietológov Břetislava Mikláš a Jarmilka Tomovou, s ktorými rada preberiem nielen udržiavací režim mojej novej váhy.

Nechcem len konzumovať exkluzívne výrobky ako je napríklad koktal, puding a vláknina, ale tiež ukázať, že ich práca nebola márna, a že sa neminula účinkom, pretože ma skutočne naučili Nové výchove vo výžive. Teraz viem, čo, kedy a v akom množstve jesť a tiež mám uschované všetky recepty z pestrej diéty, ktoré vychádzajú zo zásad stredomorskej stravy.

Oba dietológovia majú môj obdiv a prajem im veľa dobrých a poslušných klientov! Ja sama ich náročnú prácu veľmi obdivujem. Máte odo mňa môj veľký dík! Ste moc fajn!


Získať ZADARMO poradenstvo, za ktoré sa inde platí
Schudlo s nami už viac ako 20 000 klientov. Pridajte sa k nim!

Posledné objednávky výživového poradenstvaDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenstvo zadarmo

Teší nás Vaša spokojnosť a výsledky

„Minulý rok sme si robili prieskum u našej klientely a z neho vzišlo, že ľudia s nami chudnú predovšetkým preto, že majú oporu vo svojom výživovom poradcovi,“ hovorí Věra Burešová, hlavná dietologička NATURHOUSE a dodáva: „Z výskumu ďalej vyplynulo, že naši klienti chudnú preto, aby sa stali atraktívnejšími pre seba a svoje okolie a zmiernili zdravotné problémy, ktoré z nadváhy a obezity pramenia.“

„Bez NATURHOUSE by som to nedokázala“

Pochvaľuje si Márie, ktorá pod odborným dohľadom výživové poradkyne Věry Burešová z NATURHOUSE dokázala schudnúť neuveriteľných 57 kg!

„NATURHOUSE zmenil môj život k lepšiemu“

Zverila sa Hana, ktorá schudla 31,5 kg vďaka motivácii a podpore výživové poradkyne v pardubickom dietetickom centre.

„Mám dobrý pocit zo seba samého i svojho tela“

Pochvaľuje si Dáša, ktorá vďaka príjemnému a motivujícímu prístupu výživových poradcov v libereckom dietetickom centre NATURHOUSE schudla 33,5 kg.

„Cítim sa veľmi dobre.
So zhodenými kilami
odišla aj bolesť chrbta“

Raduje sa pani Zuzka Chytilová, ktorá vďaka odbornej podpore vo výživovej poradni NATURHOUSE v Brne schudla 15,6 kg. Po fáze stabilizácie sa zase vrhne do ďalšieho chudnutia.

„Schudnúť bolo ľahšie, než som čakal!“

Raduje sa pán David Nekvinda, ktorý vo výživovej poradni v Brne odložil 31 kg a dokázal sebe i svojmu okoliu, že má pevnú vôľu.

„Dosiahla som svoje cieľovej hmotnosti a mám z toho ohromnú radosť!“

Jasá pani MUDr. Martina Fejková, ktorá v brnianskej výživovej poradni NATURHOUSE odložila 12 kg a aj napriek tomu, že je ako lekárka veľmi zamestnaná.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!