Unikátna metóda NATURHOUSE

Výživová poradkyňa NATURHOUSE ukazuje na unikátnu metódu NATURHOUSE

Asi ste tiež skúšali "zaručené" recepty, ako schudnúť. Na chvíľu ste možno aj nejaké tie kilá odložili, ale v momente, keď ste sa vrátili k bežnej strave, ste opäť všetko nabrali späť a možno aj s nejakým bonusom navyše. A v tomto duchu sa vaše pokusy o chudnutie mohli opakovať aj niekoľkokrát.

Ak si prajete schudnúť raz a navždy, je lepšie obrátiť sa na skutočných odborníkov, ktorí už pomohli viac ako 20 000 Slovákov schudnúť natrvalo bez jo-jo efektu.

„Minulý rok sme si robili prieskum u našej klientely a z neho vzišlo, že ľudia s nami chudnú predovšetkým preto, že majú oporu vo svojom výživovom poradcovi,“ hovorí Věra Burešová, hlavná dietologička NATURHOUSE a dodáva: „Z výskumu ďalej vyplynulo, že naši klienti chudnú preto, aby sa stali atraktívnejšími pre seba a svoje okolie a zmiernili zdravotné problémy, ktoré z nadváhy a obezity pramenia.“

1. Individuálny diétny plán. 2. Týždenný konzultácie s Vašou výživovú poradkyňou. 3. Exkluzívne produkty na báze bylín.

Ako to u nás chodí

Zakladáme si na vzťahu

Počas Vášho chudnutia budete dochádzať k svojmu výživovému poradcovi najlepšie každý týždeň. Jednotlivé sedenia nie sú nijako časovo náročná. Prvá návšteva zvyčajne trvá 30 minút, druhá a každá ďalšia 15 minút.

Pri týchto stretnutiach sa s Vaším osobným dietológom podelíte o svoje dojmy, pocity a úspechy. Spoločne tak budeme môcť ľahšie sledovať Vaše pokroky a podľa nich prispôsobiť diétne vzorce, aby Vaše chudnutie bolo maximálne efektívne.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE sú aj exkluzívne produkty vyrobené na báze výťažkov z bylín, ktoré maximalizujú redukčný efekt úspešného chudnutia a klient si ich hradí. Všetky výrobky majú certifikáty Štátneho zdravotného ústavu a sú schválené Ministerstvom zdravotníctva.

K pestrej diéte odporúčame ľahký pohyb, ktorým podporíte Vaše chudnutie. Vedeli ste, že aj obyčajná chôdza podporuje činnosť celého tráviaceho ústrojenstva?

Súčasťou metódy je aj budovanie vzájomného vzťahu a dôvery, ktoré vznikajú medzi Vami ako klientom a výživovým poradcom.

Viac ako 4.000.000 osôb v 40 krajinách sveta tak dosiahli svoj cieľ znížiť a kontrolovať svoju váhu.

Na Slovensku s nami aktívne schudlo už viac ako 20 000 klientov.

“Pripojte sa k nim a užívajte si život naplno!!„

Našimi klientmi sú najčastejšie ženy, ktoré

  • pribrali počas tehotenstva a snaží sa o chudnutí po pôrode. Rady by sa opäť obliekli do svojej obľúbenej sukne. Dbajú o zdravý životný štýl a snažia sa ho uplatniť tiež u svojej rodiny.
  • postupne naberajú počas menopauzy. Rovnako si potrebujú zlepšiť svoje stravovacie návyky a pitný režim zo zdravotných dôvodov, pretože majú vysokú hladinu cholesterolu, vyšší krvný tlak a občas je trápia zažívacie problémy.
  • majú pár rokov do dôchodku, alebo sú v dôchodku a chcú si zlepšiť svoj ​​zdravotný stav, pretože sa stretávajú s diabetom, nadmerným potením, opuchnutými nohami, cítia sa unavene, vyčerpane a bez radosti zo života.li>
  • Ale veľmi úspešne s nami chudnú aj muži!

Priebeh konzultácie

Individuálny prístup

S výživovým poradcom preberiete Váš zdravotný stav a budete hľadať príčiny zlých stravovacích návykov.

Váš výživový poradca vykoná bioimpedančnú analýzu, čo je váženie na špeciálnej váhe, ktorá pomocou ľahkých a neškodných elektrických impulzov zistí percentuálne zastúpenie tuku, vody a svalovej hmoty v organizme.

Podľa výsledkov tohto merania, vášho zdravotného stavu a stravovacích návykov Vám výživový poradca zostaví jedálniček na mieru presne pre Vás. Jedálniček priaznivo pôsobí na činnosť srdca, ciev a celého kardiovaskulárneho systému. Vedeli ste, že najčastejšou príčinnú úmrtia v Českej republike sú práve choroby obehovej sústavy?

Jedálniček
na mieru

Je ľahký, pestrý a chutný,

možno ho rôzne obmieňať,

je z bežne dostupných surovín,

vychádza zo zásad stredomorskej kuchyne

a je predovšetkým zdravý, pretože obsahuje nízke množstvo nasýtených tukov, najmä potom nezdravého choleste.

Chudnite bez hladu!

Nechudneme za Vás ... Pomôžeme Vám schudnúť!


Dietológ NATURHOUSE Vám odporučí správnu kombináciu potravín podľa Vašich individuálnych stravovacích potrieb, zmene životných návykov, rozvrhu hodín a výdavkov energie. Tým budú Vaše fyziologické, biochemické a metabolické potreby pokryté po celý deň.

Pre Vás to teda znamená, že vďaka novému jedálničku získate všetky živiny, ktoré potrebujete pre celý deň, a pritom budete chudnúť. A k tomu bez pocitu hladu, pretože ďalší zásada, ktorou Vás naši dietológovia naučí, je pravidelnosť. Budeme Vás učiť stravovania pravidelne, 5x - 6x denne. A nielen to, ukážeme Vám, že pravidelný pitný režim je základ dobrej kondície!

Budete spokojní, pretože nielen že dosiahnete svoje optimálnej váhy, ale budete schopní si ju udržať. Navyše na sebe spozorujete viditeľné výsledky od 1. týždňa chudnutia s NATURHOUSE.

Spokojní klienti

Marie schudla 57 kg

Počas 14 mesiacov som zhodila 57 kg! Z veľkosti oblečenia 5XL som sa dostala na bežnú konfekčnú veľkosť 42. Teraz si môžem kupovať pekné oblečenie a hlavne sa v ňom cítiť naozaj dobre. Navyše si moje premeny vzápätí všetci všimli všimli a teraz mi hovoria ako veľmi mi to pristane.

Dáša schudla takmer 34 kg

Moju prvú návštevu sprevádzala nervozita, ale kladný a milý prístup pána dietológa Břetislava Miklase mi pomohol moji počiatočnú nervozitu prekonať. Rozhodnutie, že idem správnou cestou práve s NATURHOUSE, bolo na svete.

Spokojní klienti

David schudol 31 kg

Velmi mi vyhovovaly každotýdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týždeň som videl výsledok, posun a hnalo ma to dopredu a to aj napriek tomu, že som občas nie všetko na 100% dodržal. Aj tak som ale chudol, napríklad som si čas od času doprial pivo.

Martina schudla 12kg

Pri pochôdzkach po centre Brna ma oslovila milá asistentka, či nechcem zmerať svoje BMI. Hodnoty neboli nijako valného, ​​objednala som sa teda na konzultáciu a tým moje chudnutie začalo. Nevedela som, či chudnutie s NATURHOUSE bude fungovať, ale skúsila som to a dnes rozhodne neľutujem.

Posledné objednávky výživového poradenstva

Noelia a Ana - klientky NATURHOUSE zo Španielska

Riziká obezity a tajomstvo úspechu

Obezita vážne ohrozuje naše zdravie!

Na choroby spôsobené obezitou umiera väčší počet ľudí než napríklad na choroby spôsobené fajčením.

Je tiež vedecky dokázané, že obezita skracuje v priemere dĺžku života o 12 až 15 rokov.

V Českej republike sa podľa prieskumu agentúry STEM / MARK z roku 2010 s nadváhou zápasí 34% a s obezitou 21% dospelej populácie, tj. viac ako 50%. Podobné to bude aj na Slovensku.

Riziká obezity

Hypertenzia (vysoký krvný tlak)

Cukrovka 2. typu

Rakovina

Dna

Ochorenia kĺbov

Ochorenie tráviaceho traktu

Poruchy plodnosti

Kožné problémy

Depresie atď.

Ako poznám zvýšené riziko obezity?

Jedným z ukazovateľov obezity môže byť aj Váš obvod pása.

U mužov predstavuje zvýšené riziko obvod pása väčší ako 94 centimetrov, obvod väčší ako 102 centimetrov predstavuje už vysoké zdravotné riziká.

U žien je to centimetrov viac ako 80 a vysoké zdravotné riziko predstavuje už 88 centimetrov.

Tajomstvo úspechu

Spočíva v osobnom výživovom poradenstve ZADARMO.

Dlhodobej spolupráci výživového poradcu s Vami ako klientom.

Širokom sortimente originálnych výrobkov.

Jedálnička šitom na mieru.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!