Recenzie a skúsenosti klientov s NATURHOUSE

„Schudnúť bolo ľahšie, než som čakal!“

Raduje sa pán David Nekvinda, ktorý vo výživovej poradni v Brne odložil 31 kg a dokázal sebe i svojmu okoliu, že má pevnú vôľu.

Ako ste objavil výživovú poradňu NATURHOUSE?

NATURHOUSE som neobjavil ja, ale výživovú poradňu mi odporučila moja teta, ktorá tu úspešne schudla 16 kg. Moje sesternice sem chodila na brigádu, aktívne tu pozývala klientov na meranie, na analýzu tela, rozdávala letáčiky. A pretože som sa svojou hmotnosťou už niečo robiť chcel, zašiel som sa na pobočku objednať.

Ako sa vyvíjala Vaša váha pred a po diéte?

Pred diétou som postupne naberal kilá, nevážil som sa, až tak som to neriešil... Ale už toho bolo veľa, tak že som sa odhodlal chcieť s tým niečo urobiť. Som teraz po diéte, udržujem sa a výhľadovo ešte nejaká kilá dole určite dám. Ale teraz som veľmi spokojný.

Čo Vám vyhovovalo v priebehu chudnutia?

Veľmi mi vyhovovali Každotýždenná kontroly u pani Ivy Bednáriková, výživové poradkyne. Každý týždeň som videl výsledok, posun a hnalo ma to dopredu a to aj napriek tomu, že som občas nie všetko na 100% dodržal. Aj tak som ale chudol, napríklad som si čas od času doprial pivo.

Ako Vám pomáhali produkty NATURHOUSE a ktoré ste si obľúbil?

Produkty zefektivňovaly moje chudnutie spoločne s jedálničkom. Tiež pravidelné kontroly, rady a odporúčania, to bolo príjemnou súčasťou chudnutie. S žiadnym z produktov som nemal problém, striedali sa kapsule, koncentráty aj ampulky.

Pokračujete s užívaním produktov aj po diéte?

Niektoré produkty užívam naďalej, veľmi mi chutí vláknina FIBROKI.


Bolo pre vás ťažké schudnúť?

Schudnúť bolo ľahšie, než som čakal! Skutočne som netrpel hladom a napriek tomu, že občas som si aj v jedálničku zahřešil, chudol som veselo ďalej.

Dosiahol ste Vašej cieľovej hmotnosti?

Svoj cieľ som dosiahol, dal som si za cieľ zhodiť 30 kg. Napriek tomu, že to bol smelý plán, podarilo sa mi to!

Ako sa zmenil váš jedálniček?

Jedálniček som zmenil zásadne, predovšetkým som vysadil presladené nápoje, ktoré som predtým veľa pil. Zaradil som veľké množstvo zeleniny, pravidelne ju kombinoval s bielkovinami. Tiež som sa vzdal sladkostí, proste je už nepotrebujem.

Ako sa cítite po diéte?

Po diéte sa cítim skvele! Výborne! Fyzicky ďaleko lepšie a priznám sa, že je príjemné počuť od okolia pochvalu, ako som to zvládol a že mi to takto svedčí. A sám sebe som dokázal, že mám silnú vôľu.

Čím Vás diéta obohatila?

Zistil som, že chcem ak niečo dosiahnuť, viem byť vytrvalý, ísť si zatiaľ, to je pre mňa veľmi príjemné zistenie a veľmi ma to obohatilo.

Kombinoval ste chudnutie s cvičením?

Áno, pohyb mi bol vrelo odporúčaný od výživové poradkyne Ivy. Najviac som využíval rotoped. Výhodou je, že som mladý, som študentom vysokej školy a zdravotne som v poriadku, takže som aj v dobrej kondícii a mohol som si záťaže v športe naložiť veľa.

Plánujete navštevovať NATURHOUSE naďalej?

Rád sa tu zastavím aj teraz po redukcii. Udržujem sa a občasné kontroly vítam, moci sa zvážiť, zistiť, ako na tom som s tukmi v tele, s vodou, byť občas pod kontrolou. Na pobočke bolo vždy veselo, takže sa tam rád zastavím.


Získať ZADARMO poradenstvo, za ktoré sa inde platí
Schudlo s nami už viac ako 20 000 klientov. Pridajte sa k nim!

Posledné objednávky výživového poradenstvaDietetické centrum - NATURHOUSE - Poradenstvo zadarmo

Teší nás Vaša spokojnosť a výsledky

„Minulý rok sme si robili prieskum u našej klientely a z neho vzišlo, že ľudia s nami chudnú predovšetkým preto, že majú oporu vo svojom výživovom poradcovi,“ hovorí Věra Burešová, hlavná dietologička NATURHOUSE a dodáva: „Z výskumu ďalej vyplynulo, že naši klienti chudnú preto, aby sa stali atraktívnejšími pre seba a svoje okolie a zmiernili zdravotné problémy, ktoré z nadváhy a obezity pramenia.“

„Bez NATURHOUSE by som to nedokázala“

Pochvaľuje si Márie, ktorá pod odborným dohľadom výživové poradkyne Věry Burešová z NATURHOUSE dokázala schudnúť neuveriteľných 57 kg!

„NATURHOUSE zmenil môj život k lepšiemu“

Zverila sa Hana, ktorá schudla 31,5 kg vďaka motivácii a podpore výživové poradkyne v pardubickom dietetickom centre.

„Mám dobrý pocit zo seba samého i svojho tela“

Pochvaľuje si Dáša, ktorá vďaka príjemnému a motivujícímu prístupu výživových poradcov v libereckom dietetickom centre NATURHOUSE schudla 33,5 kg.

„Cítim sa veľmi dobre.
So zhodenými kilami
odišla aj bolesť chrbta“

Raduje sa pani Zuzka Chytilová, ktorá vďaka odbornej podpore vo výživovej poradni NATURHOUSE v Brne schudla 15,6 kg. Po fáze stabilizácie sa zase vrhne do ďalšieho chudnutia.

„Schudnúť bolo ľahšie, než som čakal!“

Raduje sa pán David Nekvinda, ktorý vo výživovej poradni v Brne odložil 31 kg a dokázal sebe i svojmu okoliu, že má pevnú vôľu.

„Dosiahla som svoje cieľovej hmotnosti a mám z toho ohromnú radosť!“

Jasá pani MUDr. Martina Fejková, ktorá v brnianskej výživovej poradni NATURHOUSE odložila 12 kg a aj napriek tomu, že je ako lekárka veľmi zamestnaná.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!