Výživový poradca s produktmi NATURHOUSE

Ako maškrtiť zdravo pri diéte
a při tom hubnout

Potrebujete sa rozlúčiť s pár kilami, ale zároveň sa nechcete vzdať obľúbeného maškrtenia?

S NATURHOUSE si môžete dopriať oboje!

Súčasťou činnosti výživových poradní NATURHOUSE je totiž aj vývoj, výroba a distribúcia potravín na osobitné výživové účely. Unikátne zloženie týchto potravín Vám nielen neprekazí Vaše chudnúci plány, dokonca vám ich pomôže premeniť rýchlejšie na skutočnosť.

Raňajky s vôňou vanilky

Sušenky FIBROKI Tost

Naštartujte deň s chuťou! Sušienky FIBROKI Tost vás uchváti jemnú maslovú krehkosťou a sladkým arómu vanilky. Neobsahujú pridaný invertný cukor. Namiesto neho je použitá fruktóza, ktorá sušienkam prepožičia rovnako skvelú chuť, ale neuškodí vašej línii. Navyše sú obohatené o nestráviteľnú vlákninu, ktorá podporuje správne zažívanie.

Ve 100 g majú FIBROKI Tost iba 22,6 g tuku az neho tvorí 9,4 g nasýtené mastné kyseliny.

Z jedného balenia možno zvyčajne vytvoriť 14 raňajkami.

Pre chvíle oddychu

Sušenky FIBROKI rolin

Sušienky FIBROKI Rolin sú ako stvorené pre popoludňajšiu siestu. Rovnako ako FIBROKI Tost sú zbavené nepriaznivé sacharózy, ktorá je nahradená ovocným cukrom a okrem toho obsahujú nestráviteľnú vlákninu, ktorá napomáha správnemu tráveniu. Zaujme vás maslová chuť a vôňa anízu, ktoré sušienkam dodávajú jemnosť a vláčnosť.

V balení je 33 sušienok, ktoré vystačí na 11 porcií. Odporúčaná porcia obsahuje 3 okrúhle zázraky, ktoré hravo uspokojí chuť na sladké.

Jablkový doping

O vláknine je známe, že pôsobí blahodárne na zažívanie.

Vláknina FIBROKI s chuťou jablka je navyše obohatená o cenné minerály ako je vápnik, selén a tiež o srvátku, ktorá pomáha detoxikovať organizmus.

Môžete ju maškrtiť samostatne. Skvele však chutí zamiešaná do kyslého jogurtu, kefíru alebo cmaru. Vláknina pomáha zaháňať nezvládnuteľné chute na sladké, navodzuje pocit sýtosti a navyše podporuje peristaltiku čriev.

Balenie zvyčajne vydrží na 14 dní, pokiaľ ju užívate 2x denne po 2 polievkových lyžiciach najlepšie po obede a večeri.

Čo je NATURHOUSE?

NATURHOUSE je celosvetová sieť výživových poradní. Bola založená v roku 1992 v Španielsku. Na slovenský trh spoločnosť vstúpila v roku 2008. V súčasnosti u nás funguje 20 pobočiek po celej republike. A nielen to - veľkých aj malých mestách plánujeme otvárať ďalšie.

Prečo vznikol NATURHOUSE?

Viac ako 80% slovenskej populácie trpí nadváhou a obezitou a s tým spojenými zdravotnými problémami. NATURHOUSE teda prišiel s myšlienkou naučiť našu populáciu zdravo a správne jesť, zbaviť ju zlých stravovacích návykov aj nadváhy a z toho plynúcich zdravotných problémov.

Prečo začať chudnúť s NATURHOUSE?

Tajomstvo nášho úspechu spočíva v metóde NATURHOUSE, pomocou ktorej učíme klientov zdravým stravovacím návykom, optimálnemu pitnému režimu a samostatnosti. Pridaná hodnota tkvie v osobnom výživovom poradenstve ZADARMO a vzájomnom vzťahu medzi klientom a výživovým poradcom.

V čom spočíva jedinečnosť metódy NATURHOUSE?

Jedinečnosť metódy NATURHOUSE spočíva na troch hlavných pilieroch:

 • Prvý pilier predstavuje stredomorský jedálniček, ktorý má preukázateľný účinok ako prevencia v boji proti civilizačným chorobám.
 • Druhý pilier je tvorený našimi produktmi vyrobených na báze výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny.
 • Tretí pilier spočíva v ľahkom pohybe ako je chôdza a pod.

Čo ma čaká vo výživovej poradni NATURHOUSE?

Výživový poradca s Vami preberie Vaše stravovacie návyky, zdravotný stav a zváži Vás na špeciálnej váhe. Na základe týchto údajov Vám zostaví individuálny jedálniček,ktorý je z bežne dostupných surovín a je jednoduchý na prípravu. Dodržiavanie metódy vedie k trvalému úbytku nadbytočných kíl a zbavenie sa zlých stravovacích návykov. Už po týždni vidí klient prvé výsledky, cíti sa ľahšie, plný energie a dobrej nálady. Poradenstvo a podpora zo strany výživového poradcu je ZADARMO, klienti si hradia iba produkty.

Pre koho je chudnutie s NATURHOUSE určené?

NATURHOUSE je určený všetkým, ktorí chcú schudnúť, zlepšiť si svoje stravovacie návyky a udržať aj dobrý zdravotný stav. Chudnú s nami deti, seniori, mamičky na materskej dovolenke, ale aj manažéri či ľudia pracujúci na smeny. Naši klienti nielen že dosiahnu optimálnu váhu, ale sú schopní si svoju novú hmotnosť a štíhlu postavu udržať po zvyšok života.

Ako sa môžem objednať na bezplatnú konzultáciu?

Uveďte svoje meno a telefón, na ktorý Vám
zavoláme a dohodneme konkrétny termín
Vašej konzultácie ZADARMO v NATURHOUSE

Schudnite zdravo
a bez JOJO efektu

Výživová poradkyňa NATURHOUSE ukazuje na objednávku konzultácie ZADARMO v NATURHOUSE

Buďte štíhla, zdravá, sebavedomá
a atraktívna!

Na konzultáciu je potrebné sa objednať vopred,
aby si výživový poradca pre Vás rezervoval čas.


Zadané údaje sú u nás v bezpečí. Podľa zákona sme registrovaní na Úrade na ochranu osobných údajov.

Neostýchajte sa, neodkladajte to na inokedy
a začnite s nami chudnúť! Pomôžeme aj Vám.


Objednávkou na konzultáciu získate

 • 30-45 minút s výživovým poradcom - ZADARMO
 • Meranie zloženia tela - ZADARMO
 • Osobný diétny plán - ZADARMO
 • Jedálniček na mieru - ZADARMO
 • Podporu výživového poradcu po celú dobu chudnutia
 • Naučíme Vás, ako sa zdravo stravovať
 • Jediné, čo si hradíte, sú produkty na báze bylín
 • Nezaväzujete sa žiadnymi zmluvami
 • Táto aj všetky budúce konzultácie sú ZDARMA!

Spokojní klienti

Marie schudla 57 kg

Počas 14 mesiacov som zhodila 57 kg! Z veľkosti oblečenia 5XL som sa dostala na bežnú konfekčnú veľkosť 42. Teraz si môžem kupovať pekné oblečenie a hlavne sa v ňom cítiť naozaj dobre. Navyše si moje premeny vzápätí všetci všimli všimli a teraz mi hovoria ako veľmi mi to pristane.

Dáša schudla takmer 34 kg

Moju prvú návštevu sprevádzala nervozita, ale kladný a milý prístup pána dietológa Břetislava Miklase mi pomohol moji počiatočnú nervozitu prekonať. Rozhodnutie, že idem správnou cestou práve s NATURHOUSE, bolo na svete.

Hana schudla 31,5 kg

S radosťou som zase otvorila svoju "chudú" skriňu. S chuťou vyťahujem zabudnuté šatičky a kostýmy a každý sa čuduje, kde tak skvele nakupujem a ako veľmi mi to pristane. A ja si hovorím, že ešte šťastie, že som sa dala vtedy v júni presvedčiť slečnou v bielom.

Hlavne som sa presvedčila, že nemá cenu držať "zaručené" diéty od kamarátok ani z rôznych časopisov. Najlepšie je zveriť sa skutočným odborníkom v NATURHOUSE, práve im som naozaj vďačná za novú štíhlu figúru.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!