Cvičenie s NATURHOUSE - online fitness cvičenie na chudnutie doma pre mladých, začiatočníkov, seniorov, tehotné ženy ale aj ženy po pôrode

Cvičenie s NATURHOUSE
  • Chcete chudnúť, zlepšiť si kondíciu a spevniť telo pomocou cvičení, ale neviete, ako začať?
  • Trápi Vás boľavý chrbát a hľadáte vhodné cviky?
  • Potrebujete sa zrelaxovať a zbaviť psychickej záťaže?
  • Práve pre Vás NATURHOUSE v spolupráci s fitness trénerom Davidom Hufem ​​pripravil sériu videí.

Videá sú určené všetkým, ktorí majú motiváciu začať s cvičením, ktoré je jednoduché, zdravé, komplexné a účinné s využitím vlastnej váhy tela, alebo bežne dostupnými cvičebnými pomôckami ako je fitball, gumový pás atď. Videá sú vhodné ako kompenzácie ak máte sedavé zamestnanie , ak je Vaším cieľom redukcie hmotnosti, ak potrebujete posilniť telo a mať správne držanie tela a alebo aj ako doplnok k inej pohybovej aktivite.

Cvičiť s pomocou videí môžu ako úplní začiatočníci, tak hobby športovci, ženy pred a po pôrode, ľudia s vysokou nadváhou, ale aj seniori a vôbec všetci, ktorí chcú pomocou cvičení relaxovať a zbaviť sa nadmernej psychickej záťaže a stresu.

Špecialisti v NATURHOUSE pre Vás pripravili celkom 45 videí, ktoré sú tematicky rozdelené podľa jednotlivých telesných partií, veku a fyzickej zdatnosti, takže cvičiť s nami môže naozaj každý. Váš výživový poradca Vám odporučí videá, ktoré sú pre Vás vhodné, alebo si sami vyberiete cvičenie , ktoré Vás zaujíma. Získate tým inšpiráciu, ako využiť priestor na cvičenie napríklad v izbe, na záhrade rodinného domu, v parku alebo telocvični.

Tu uvádzame iba prvé tri voľne dostupné videá. Ostatných viac než 40 videí je dostupných len pre klientov NATURHOUSE.

Cviky na chrbát - jednoduché, ale veľmi účinné cviky:

Strečing - po pohybovej záťaži, napríklad po skončení behu:

Power joga - pre všetkých, nielen pre seniorov:

Chcete ďalších 40 videí na cvičenie?
Sú pre Vás pripravené v klientskej sekcii Vášho diétneho plánu NATURHOUSE.
Informujte sa u výživového poradcu.

1

Vyplňte objednávku na konzultáciu ZADARMO

2

Zavoláme Vám a dohodneme termín Vašej návštevy

3

Prídete na pobočku NATURHOUSE - 20 v SR

Získať ZADARMO poradenstvo, za ktoré sa inde platí
Schudlo s nami už viac ako 20 000 klientov. Pridajte sa k nim!

Spokojní klienti

Marie schudla 57 kg

Počas 14 mesiacov som zhodila 57 kg! Z veľkosti oblečenia 5XL som sa dostala na bežnú konfekčnú veľkosť 42. Teraz si môžem kupovať pekné oblečenie a hlavne sa v ňom cítiť naozaj dobre. Navyše si moje premeny vzápätí všetci všimli všimli a teraz mi hovoria ako veľmi mi to pristane.

Dáša schudla takmer 34 kg

Moju prvú návštevu sprevádzala nervozita, ale kladný a milý prístup pána dietológa Břetislava Miklase mi pomohol moji počiatočnú nervozitu prekonať. Rozhodnutie, že idem správnou cestou práve s NATURHOUSE, bolo na svete.

Hana schudla 31,5 kg

S radosťou som zase otvorila svoju "chudú" skriňu. S chuťou vyťahujem zabudnuté šatičky a kostýmy a každý sa čuduje, kde tak skvele nakupujem a ako veľmi mi to pristane. A ja si hovorím, že ešte šťastie, že som sa dala vtedy v júni presvedčiť slečnou v bielom.

Hlavne som sa presvedčila, že nemá cenu držať "zaručené" diéty od kamarátok ani z rôznych časopisov. Najlepšie je zveriť sa skutočným odborníkom v NATURHOUSE, práve im som naozaj vďačná za novú štíhlu figúru.

David schudol 31 kg

Velmi mi vyhovovaly každotýdenní kontroly u paní Ivy Bednaříkové, výživové poradkyně. Každý týždeň som videl výsledok, posun a hnalo ma to dopredu a to aj napriek tomu, že som občas nie všetko na 100% dodržal. Aj tak som ale chudol, napríklad som si čas od času doprial pivo.

Zuzka schudla 15,6kg

Výživovú poradňu NATURHOUSE mi odporučila moja kolegyňa z práce, ktorá tu schudla vďaka úprave jedálnička. A pretože som sa sebou chcela niečo urobiť a nechať si poradiť, mať odbornú podporu, tak som sa na konzultáciu objednala.

Martina schudla 12kg

Pri pochôdzkach po centre Brna ma oslovila milá asistentka, či nechcem zmerať svoje BMI. Hodnoty neboli nijako valného, ​​objednala som sa teda na konzultáciu a tým moje chudnutie začalo. Nevedela som, či chudnutie s NATURHOUSE bude fungovať, ale skúsila som to a dnes rozhodne neľutujem.

Ako to funguje?

Stále Vám nie je jasné, ako Vám môže výživové poradenstvo od NATURHOUSE pomôcť? Objednajte sa a výživový poradca Vám všetko rád a zadarmo vysvetlí a poradí, ako začať zdravo jesť a žiť. Zostaví Vám jedálniček na mieru. Dodá Vám nielen motiváciu, ale aj podporu po celú dobu chudnutia. Hradíte si iba produkty na báze bylín. Buďte opäť štíhla, zdravá, sebavedomá a atraktívna!

Najčastejšie dotazy

Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil (a) prebytočných kíl? Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE? V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét? Budem musieť jesť iba produkty NATURHOUSE? Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Objednávka

Objednávka výživového poradenstva NATURHOUSE je rýchla a bezplatná.

Každý z nás je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup.

Získajte cenné informácie od vyškolených dietologických pracovníkov NATURHOUSE a začnite konečne zdravo chudnúť!